Громада села – це велика родина, а разом – ми сила.

 

      Село  Бабинці… Цей мальовничий куточок надросянського краю, що розкинувся обабіч тихоплинної річки Оріховатки, з давніх-давен славиться хорошими працьовитими людьми.

      І сьогодні,   жителі не чекають на чудеса, а самі своєю працею та жагою до змін на краще, дбають про розвиток громади, про створення належних умов проживання.

     Зима цього року примхлива: то мороз зі снігом, то дощ, то сонце, але в Бабинцях життя вирує.

     А коли постало питання очищення кладовища від чагарників та високорослих дерев, об’єдналися різні покоління, небайдужі до розвитку села, його інфраструктури. Особливо порадувало те, що прийшли і люди похилого віку: Безсмертний І.Т., Кардаш З.С., Вітюк О.І., Козачук Ф.Ф., Петрійчук Н.А., Тяско В.В., Середюк В.Г., Павлюк В.С., Кардаш А.П.,  Полончук А.І., Мосюр М.Й., Слободян О.З.,  Ковальчук М.Ф. , а загалом до 50 чоловік.

      Скориставшись погожими днями, 13 та 19 лютого,  робота кипіла, як в мурашнику,  всі знайшли посильну  собі  роботу:  різали, рубали, виносили сміття…

       І зрозуміли всі – тільки спільними зусиллями можна  досягти значних результатів.

       Особливі слова подяки хочеться сказати громаді села за активність у вирішенні проблем, якими в даний час стурбована Україна.  Дізнавшись про те, що Погребищенськими волонтерами організовується поїздка в зону АТО до військовослужбовців, які зараз беруть участь у боях на Сході України, наші односельчани відгукнулись на акцію по збору продуктів харчування.

Адже там служать і наші, сільські, хлопці Фомін Юрій та Миколайчук Саша.

Виникла гуртова ідея, не лише зібрати продукти харчування, а й приготувати щось смачненьке домашнє і з маминою любов’ю. Наварили вареників з картоплею та капустою, готували спільно громадою, з любов’ю і з гордістю.

Дякуючи волонтерам, гостинці були доставлені  напередодні Дня Святого Валентина і дуже приємно, коли пролунав дзвінок з Мар᾽їнки від Фоміна Юрія зі щирою подякою за турботу.  А ми їм кажемо спасибі за те, що вони з

гідністю захищають рідну землю і чекаємо додому живими і здоровими.

      В ці дні, коли наша Україна схиляє  в скорботі голови перед пам’яттю героїв Небесної сотні, в сільському Будинку культури було проведено годину-реквієм «Небесній Сотні наша шана й молитви», присвячену другій річниці Революції гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні.  В ході заходу було оформлено стенд «Героям слава!», на якому розміщені списки  Небесної Сотні поіменно, а завдяки словам, які прозвучали з вуст ведучих, присутні відчули глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну.  Під мелодію гімну Майдану «Плине кача» хвилиною мовчання вшанували пам᾽ять загиблих, а світло запалених свічок було даниною тим, хто навічно пішов від нас, захищаючи Україну.

       Хочеться від душі подякувати кожному односельцю за підтримку. Зроблене нами -  це лише частка роботи, яку оперативно і невідкладно маємо здійснити в селі.  Це має стати  внутрішньою потребою кожного. Нехай кожен, від малого до старого,  внесе свій внесок у   важливу справу – благоустрій села.  Це наша з вами земля, земля наших предків і майбутніх поколінь, і хто як не ми, сучасники, повинні подбати про чистоту та впорядкування нашого села. Адже разом – ми сила.

 

 

Сільський голова  Ольга Равва.